OFERTA ŚLUBNA


 


Serdecznie zapraszam do współpracy podczas Waszej uroczystości ślubnej. Witam,
Serdecznie zapraszam do współpracy podczas Państwa uroczystości ślubnej. Swoje usługi oferuję w zakresie: przygotowania, błogosławieństwa, ceremonii w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, przyjęcia weselnego oraz sesji zdjęciowej w dniu ślubu lub w innym dogodnym terminie.

Wszystkie zdjęcia obrabiam w programie graficznym i dostarczam w dogodnej formie (najczęściej w formie pendrive’a lub wrzucone na serwer i przygotowane do ściągnięcia). Fotografię traktuję jako pasję, więc do zlecenia podchodzę indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Fotografia ślubna jest dla mnie jedną z najprzyjemniejszych chwil i za każdym razem cieszę się, że mogę te chwile przeżywać wspólnie z Państwem.
Wszystko to otrzymujecie Państwo w cenie nie wyższej niż 1000zł.

Zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: ka90sia@o2.pl, na wiadomość odpowiadam zazwyczaj w ciągu kilku godzin. Informuję, iż posiadam upoważnienie do fotografowania podczas celebracji liturgicznych na terenie Archidiecezji Gdańskiej.

Cennik usług ślubnych:
1.      Plenerowa sesja narzeczeńska – czas trwania: około 2 godzin, cena: 200zł, zdjęcia obrobione w programie graficznym i dostarczone na płycie DVD,

2.      Plenerowa sesja ślubna – czas trwania: około 2-3 godzin, cena: 300zł, zdjęcia obrobione w programie graficznym i dostarczone na płycie DVD,

3.      Reportaż podczas uroczystości Zaślubin w Kościele/ USC, życzenia, cena: 400zł, zdjęcia obrobione w programie graficznym i dostarczone na płycie DVD w 3 egzemplarzach,

4.      Reportaż ślubny – przygotowania, Błogosławieństwo, uroczystość Zaślubin, życzenia, wesele do oczepin włącznie, cena: 900zł,  zdjęcia obrobione w programie graficznym i dostarczone na płycie DVD w 3 egzemplarzach.

5.      Reportaż ślubny – przygotowania, Błogosławieństwo, uroczystość Zaślubin, życzenia, wesele do oczepin włącznie, plenerowa sesja ślubna w dniu ślubu lub w innym dogodnym terminie, cena: 1000zł,  zdjęcia obrobione w programie graficznym i dostarczone na płycie DVD w 3 egzemplarzach.

Powyższy cennik obowiązuje na terenie Trójmiasta i okolic (maksymalna odległość 50km od Gdańska). W przypadku większej odległości opłata za dojazd ustalana indywidualnie.
 


 
      
 
 
 

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz